5K Home Decor – Nowoczesne meble

Salon to miejsce, gdzie rodzina wypoczywa po intensywnym dniu. Oprócz kanapy w każdym pokoju dziennym znajduje się duży telewizor i praktyczna szafka RTV. W mniejszych pomieszczeniach warto postawić na kompaktowy regał o ciekawym kształcie i przestronnych półkach. A jak wybrać idealny model, który sprawdzi się w małym salonie?

Regał RTV Pipralla – nowoczesny design dla wymagających

Stylowy regał RTV Pipralla nie zajmuje dużo miejsca i ma kształt odwróconego trapezu. Taki mebel można nabyć w kolorze dębowym, antracytowym, białym, mocha lub musztardowym. Łatwy montaż i ciekawe wykończenie sprawiają, że jest to idealna propozycja do niewielkiego pokoju dziennego. Na takiej szafce bez problemu zmieści się telewizor i drobne dekoracje, a na półkach można poukładać książki, gazety, gry komputerowe lub często używaną konsolę.

Regał RTV Thales – praktyczna szafka pod telewizor

W niewielkim wnętrzu często umieszcza się telewizor w rogu pomieszczenia i wówczas trzeba znaleźć regał o odpowiednim kształcie. Model Thales to funkcjonalna szafka pod telewizor zaprojektowana w stylu w modernistycznym. Wspomniany mebel został wyposażony w dwie odsłonięte półki i można na nim postawić nawet stosunkowo duży telewizor. Co ważne model ten został zrobiony z trwałych i odpornych na przypadkowe uszkodzenia materiałów.

Regał RTV Arven 1200 – prostota i elegancja

Elegancki regał RTV może łączyć w sobie kilka stylów i kolorów. Tak jest w przypadku modelu Arven 1200, który jest dostępny w wersji z drewnianym blatem, żelaznymi nóżkami i białymi drzwiczkami. W zamykanej półce można schować drobne przedmioty, a w części odsłoniętej warto umieścić dekoracje, zdjęcia lub gry rodzinne. 

Przed zamówieniem konkretnego modelu, trzeba dokładnie zmierzyć dostępną przestrzeń, by zyskać pewność, że mebel zmieści się w pomieszczeniu. Szafka pod telewizor do małego salonu powinna być pojemna i musi też dobrze pasować do aranżacji danego wnętrza. Poza tym to ważne, by miała wygodną wysokość, a najlepiej wybierać modele wykonane z dobrej jakości materiałów.